o nas

Od 1994 roku zajmujemy się dystrybucją płyt z kręgu muzyki elektronicznej. Mamy bardzo wielu stałych klientów, z którymi utrzymujemy bliski kontakt. Wielokrotnie na ich prośbę poszukiwaliśmy u światowych dystrybutorów wydawnictw niedostępnych w ogólnej sieci dystrybucji. Tak narodził się pomysł powstania portalu, który uprościłby poszukiwania słuchaczom wszystkich gatunków muzycznych.

W naszej ofercie znajduje się ponad pół miliona produktów z całego świata.
Szczególnym zainteresowaniem koneserów cieszą się wydawnictwa japońskie i amerykańskie a także powracające do łask audiofilów płyty winylowe. Proponujemy przede wszystkim wydawnictwa muzyczne ale mamy też bogatą ofertę płyt DVD, Blu-Ray a także książek i komiksów wydawanych na całym świecie.

Zasada zamawiania jest prosta:

  • Klient zleca nam wykonanie usługi sprowadzenia towaru na specjalne zamówienie.
  • Wpłaca odpowiednią kwotę na nasze konto lub płaci przez płatności on-line.
  • Zamawiamy towar u dostawcy.
  • Po otrzymaniu towaru wysyłamy go do odbiorcy.
  • Jeśli nie uda nam się zrealizować części lub całości zamówienia zwracamy na konto klienta odpowiednią kwotę. Termin ten określa "maksymalny czas oczekiwania" podany na karcie każdego z produktów. Oczywiście w przypadku kiedy dowiemy się o niedostępności albumu wcześniej niż podany termin to wpłatę zwracamy natychmiast.